Rezerwuj online
Siódemka Camp Łeba
Łeba, ul. 1 Maja 5

Domki w centrum,
blisko plaży

Pokoje i domki
o różnej wielkości

Prywatne łazienki
z prysznicem

TV w pokojach
i domkach

Grill
w ogródkach

Miejsce zabawy
dla dzieci w ogródku

Bezpłatny
parking

Domki z klimatyzacją
i ogrzewaniem

Domki
z aneksami kuchennymi

Wi-Fi
w całym obiekcie

Nasza nowa lokalizacja, w centrum Łeby, do plaży ok 800 m. Pokoje i domki są nowe i urządzone z myślą by zapewnić gościom komfortowy wypoczynek i wygodę. Wszystkie domki i część pokoi posiadają aneksy kuchenne, oraz niezależne wejścia bez konieczności przechodzenia przez wspólne korytarze, co daje poczucie prywatności. Pokoje znajdują się w trzech budynkach murowanych, generalnie wyremontowanych w 2020 roku. Pierwszy to Rybak, drugi Kapitan, a trzeci Marynarz. W drugiej części podwórka znajdują się dwa domki drewniane Pirat oraz Żeglarz.
Nasze domki i pokoje
Wybierz pokój lub domek
Pokój Rybak 1
Mały pokój 2 osobowy z łazienką. Pokój znajduje się na parterze, jest w nim łóżko dwuosobowe, tv, wi-fi.
Rezerwuj online
Pokój Rybak 2
Pokój 2-3 osobowy, znajduje się na parterze domu Rybak. Posiada bezpośrednie wejście, łazienkę, tv, wi-fi. W pokoju znajduje się dwuosobowe łóżko oraz dostawka w formie kanapy rozkładanej. Do dyspozycji gości jest wspólny aneks kuchenny znajdujący się w przedpokoju.
Rezerwuj online
Pokój Rybak 3

Pokój 2-3 osobowy na parterze z bezpośrednim wejściem. W pokoju znajduje się dwuosobowe łóżko, kanapa rozkładana, tv, wi-fi, łazienka z prysznicem, czajnik, dostęp do ogólnego aneksu kuchennego w przedpokoju.

Rezerwuj online
Pokój Rybak 4

Pokój 2-3 osobowy na parterze z bezpośrednim wejściem. W pokoju znajduje się dwuosobowe łóżko, kanapa rozkładana, tv, wi-fi, łazienka z prysznicem, czajnik, dostęp do ogólnego aneksu kuchennego w przedpokoju.

Rezerwuj online
Pokój Rybak 5

Pokój 2-4 osobowy na poddaszu z antresolą i balkonem. W pokoju znajduje się 2 osobowe łóżko, kanapa rozkładana, łazienka z prysznicem, tv, mała lodówka, zestaw do parzenia herbaty. Nad pokojem znajduje się antresola, na którą prowadzą schodki. Znajduje się tam łóżko jednoosobowe oraz materac (opcja dla starszych dzieci, nastolatków).

Rezerwuj online
Pokój Rybak 6

Pokój 2-4 osobowy na poddaszu z antresolą. W pokoju znajduje się 2 osobowe łóżko, dwa jednoosobowe łóżka, łazienka z prysznicem, tv, wi-fi, mała lodówka, zestaw do parzenia herbaty. Nad pokojem znajduje się antresola, na którą prowadzą schodki. Znajduje się tam łóżko jednoosobowe (opcja dla starszych dzieci, nastolatków).

Rezerwuj online
Pokój Kapitan 4

Pokój 2-4 osobowy na poddaszu z balkonem i klimatyzacją. W pokoju znajduje się 2 osobowe łóżko, dwa 1 osobowe łóżka, łazienka z prysznicem, telewizor, mała lodówka, zestaw do parzenia herbaty.

Rezerwuj online
Pokój studio Kapitan 5

Pokój studio z aneksem kuchennym. W pierwszym pokoju łóżko dwuosobowe, aneks kuchenny wyposażony w naczynia, telewizor. W drugim pokoju dwa łóżka 1 osobowe, telewizor. Łazienka z prysznicem. Studio znajduje się na parterze budynku.

Rezerwuj online
Pokój Marynarz 1

Pokój 2 osobowy na parterze z bezpośrednim wejściem. W pokoju znajduje się dwuosobowe łóżko, telewizor, łazienka z prysznicem.

Rezerwuj online
Pokój Marynarz 2

Pokój 2 osobowy na parterze z bezpośrednim wejściem. W pokoju znajduje się dwuosobowe łóżko, telewizor, łazienka z prysznicem.

Rezerwuj online
Pokój Marynarz 3

Pokój 2-3 osobowy na parterze, z osobnym wejściem i aneksem kuchennym. W pokoju znajduje się dwuosobowe łóżko, jednoosobowy fotel rozkładany, telewizor, łazienka z prysznicem.

Rezerwuj online
Pokój Marynarz 4

Pokój 2 osobowy na piętrze z bezpośrednim wejściem. W pokoju znajduje się dwuosobowe łóżko, telewizor, łazienka z prysznicem.

Rezerwuj online
Pokój Marynarz 5

Pokój 2 osobowy na piętrze z bezpośrednim wejściem. W pokoju znajduje się dwuosobowe łóżko, telewizor, łazienka z prysznicem.

Rezerwuj online
Pokój Marynarz 6

Pokój 2 osobowy na piętrze, z bezpośrednim wejściem. W pokoju znajduje się dwuosobowe łóżko, telewizor, łazienka z prysznicem.

Rezerwuj online
Pokój Marynarz 7

Pokój 2-3 osobowy na piętrze, z osobnym wejściem i aneksem kuchennym. W pokoju znajduje się dwuosobowe łóżko, jednoosobowy fotel rozkładany, telewizor, łazienka z prysznicem.

Rezerwuj online
Domek Pirat 1

Domek Pirat jest domkiem piętrowym, dwurodzinnym, podzielonym na dwa niezależne mieszkania. Jedno znajduje się na parterze -Pirat 1, a drugie na poddaszu -Pirat 2. Pirat 1 obejmuje studio 5 osobowe. Składa się z pokoju z dwuosobowym łóżkiem, kanapą rozkładaną, tv, aneksem kuchennym, oraz pokoju w dwoma łóżkami jednoosobowymi i łazienki. Wyposażony w klimatyzację z funkcją ogrzewania.

Rezerwuj online
Domek Pirat 2

Domek Pirat jest drewnianym domkiem piętrowym, dwurodzinnym, podzielonym na dwa niezależne mieszkania. Jedno znajduje się na parterze -Pirat 1, a drugie na poddaszu -Pirat 2. Pirat 2 obejmuje górę domku, jest to studio 4 osobowe z balkonem i aneksem kuchennym. Składa się z pokoju z dwuosobowym łóżkiem, tv, aneksem kuchennym, oraz pokoju w dwoma łóżkami jednoosobowymi i łazienki. Wyposażony w klimatyzację z funkcją ogrzewania.

Rezerwuj online
Domek Żeglarz 1

Domek Żeglarz jest drewnianym domkiem piętrowym, dwurodzinnym, podzielonym na dwa niezależne mieszkania. Jedno znajduje się na parterze -Żeglarz 1, a drugie na poddaszu -Żeglarz 2. Żeglarz 1 obejmuje studio 5 osobowe. Składa się z pokoju z dwuosobowym łóżkiem, kanapą rozkładaną, tv, aneksem kuchennym, oraz pokoju w dwoma łóżkami jednoosobowymi i łazienki. Wyposażony w klimatyzację z funkcją ogrzewania.

Rezerwuj online
Domek Żeglarz 2

Domek Żeglarz jest drewnianym domkiem piętrowym, dwurodzinnym, podzielonym na dwa niezależne mieszkania. Jedno znajduje się na parterze -Żeglarz 1, a drugie na poddaszu -Żeglarz 2. Żeglarz 2 obejmuje górę domku, jest to studio 4 osobowe z balkonem i aneksem kuchennym. Składa się z pokoju z dwuosobowym łóżkiem, tv, aneksem kuchennym, oraz pokoju w dwoma łóżkami jednoosobowymi i łazienki. Wyposażony w klimatyzację z funkcją ogrzewania.

Rezerwuj online
Dlaczego warto, okolica i natura

W Łebie, miejscowości przyciągającej turystów bogatą ofertą atrakcji dla dzieci młodzieży i dorosłych znajdujemy się w znakomitej lokalizacji ze względu na bliskość plaży (ok. 800 m), portu oraz centrum miasta.

Nasz obiekt znajduje się ok 50m od ul. Kościuszki, długiej ulicy, która przebiega przez całą Łebę. Spacerując nią dotrzemy nad sam brzeg morza. Jest ona popularnym deptakiem, po którym przechadzają się turyści wypoczywający w Łebie. Przy tym Łebskim deptaku znajdują się miejsca rozrywki dla całych rodzin. Jest tu miejsce z interaktywną wystawą zatytułowaną – optyka i złudzenia. Spacerując tym deptakiem natrafimy także na Oceanarium, a bezpośrednio przy porcie znajduje się oddział Narodowego Muzeum Morskiego. Na tej reprezentacyjnej ulicy Łeby swoją siedzibę znalazły restauracje, smażalnie i inne obiekty gastronomiczne oferujące smaczne nadmorskie dania. W porcie można obejrzeć łodzie, kutry rybackie i statki pasażerskie oferujące wycieczki po morzu. Jest tu wiele sklepików i stoisk z pamiątkami. Plaża w Łebie jest szeroka i piękna, idealna do opalania się i kąpieli. Będąc w Łebie warto zobaczyć: ruchome wydmy- unikatowy krajobraz,  który można podziwiać w Słowińskim Parku Krajobrazowym, Latarnię morską Stilo, Muzeum Wyrzutni Rakiet, Muzeum Bursztynu, Fokarium, Farmę Aleksa i wiele innych.

Kontakt / Jak do nas trafić
ul. 1 Maja 5
84-360 Łeba
+48 690 107 649
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Siódemka Camp. Polityka prywatności.    Realizacja: bazinga.technology