Rezerwuj online
Siódemka Camp Łeba
Łeba, ul. Wróblewskiego 1
Nasze atuty

Domki w centrum,
blisko plaży

Pokoje i domki
o różnej wielkości

Prywatne łazienki
z prysznicem

TV w pokojach
i domkach

Grill
w ogródkach

Miejsce zabawy
dla dzieci w ogródku

Bezpłatny
parking

Domki z klimatyzacją
i ogrzewaniem

Domki
z aneksami kuchennymi

Wi-Fi
w całym obiekcie

Opis lokalizacji

Pokoje dla naszych gości mieszczą się w dwóch budynkach, małym domku rybackim, oraz w większym nowym domu na parterze i piętrze. Na parterze znajdują się dwa pokoje rodzinne, każdy z niezależnym wejściem, z szerokim łóżkiem i dostawką w formie rozkładanej kanapy dla 1 lub 2 dzieci, oraz pokój studio 2-4 osobowe. Na piętrze są 4 jedno lub dwuosobowe pokoje z łazienkami.
W korytarzu znajduje się aneks kuchenny.


Posiadamy również domki drewniane, parterowe, oraz piętrowe, dwurodzinne podzielone na dwa niezależne mieszkania. Na ogrodzonym terenie wokół budynków można posiedzieć przy stoliku w ciepły letni wieczór, pogrilować, (grill na miejscu), przy dobiegającej z portu muzyce, podczas gdy dzieci zajmą się zabawą na podwórkowym placyku zabaw. Na zewnątrz urządzona jest letnia kuchenka, w której można smażyć ryby i przygotować posiłek.

Na podwórku jest możliwość zaparkowania auta.

Nasze domki i pokoje
Wybierz pokój lub domek
Pokój studio 1N

Pokój 1N, studio 2-4 osobowe. Znajduje się na parterze i składa się z większego pokoju z dwuosobowym łóżkiem, tv, wi-fi, oraz mniejszego pokoju z kanapą rozkładaną, tv, oraz łazienki. W pokoju jest aneks kuchenny wyposażony w naczynia, klimatyzacja i ogrzewanie.

Rezerwuj online
Pokój 2N
Pokój 2N, 2-3 osobowy, na parterze, z bezpośrednim wejściem, z łazienką. Wyposażenie: łóżko dwuosobowe, kanapa rozkładana, tv, mała lodówka, czajnik.
Rezerwuj online
Pokój 3N
Pokój 3N, 2-3 osobowy, na parterze, z niezależnym wejściem, z łazienką. Wyposażenie: łóżko dwuosobowe, kanapa rozkładana, tv, mała lodówka, czajnik.
Rezerwuj online
Pokój 4N
Pokój 1 osobowy, znajduje się na 1 piętrze. Posiada łazienkę,  kanapę rozkładaną, szafę, tv, wi-fi, oraz dostęp do aneksu kuchennego znajdującego się w korytarzu. Na poziomie 1 piętra znajdują się 2 pokoje tego rodzaju.
Rezerwuj online
Pokój 5N
Pokój 1 osobowy, znajduje się na 1 piętrze. Posiada łazienkę , kanapę rozkładaną, szafę, tv, wi-fi, oraz dostęp do aneksu kuchennego znajdującego się w korytarzu. Na poziomie 1 piętra znajdują się 2 pokoje tego rodzaju.
Rezerwuj online
Pokój 6N
Pokój 1-2 osobowy, znajduje się na 1 piętrze. Posiada łazienkę, kanapę rozkładaną, szafę, tv, wi-fi, oraz dostęp do aneksu kuchennego znajdującego się w korytarzu. Na poziomie 1 piętra znajdują się 2 pokoje tego rodzaju.
Rezerwuj online
Pokój 7N
Pokój 1-2 osobowy, znajduje się na 1 piętrze. Posiada łazienkę, kanapę rozkładaną, szafę, tv, wi-fi, oraz dostęp do aneksu kuchennego znajdującego się w korytarzu. Na poziomie 1 piętra znajdują się 2 pokoje tego rodzaju.
Rezerwuj online
Pokój 3S
Pokój 2 osobowy, znajduje się na poddaszu, posiada łazienkę, kanapę rozkładaną, fotel rozkładany, tv, wi-fi.
Rezerwuj online
Pokój 4S
Pokój 2 osobowy, znajduje się na poddaszu, posiada łazienkę , dwie kanapy rozkładane, tv, wi-fi.
Rezerwuj online
Pokój 5S
Pokój 3 osobowy, znajduje się na poddaszu, posiada łazienkę , rozkładaną kanapę, 2 jednoosobowe łóżka, tv, wi-fi.
Rezerwuj online
Domek 1
Domek drewniany, parterowy, 4 osobowy. Posiada 2 pokoje, oraz łazienkę. W większym pokoju znajduje się dwuosobowe łóżko, kanapa rozkładana , aneks kuchenny, stolik z krzesłami, telewizor. W mniejszym pokoju kanapa rozkładana.
Rezerwuj online
Domek 2A
Domek 2A stanowi parter domku piętrowego, dwurodzinnego. Wejście zarówno na parter jak i piętro jest oddzielne. Domek składa się z dwóch pokoi oraz łazienki. W większym pokoju jest szerokie łóżko 2 osobowe oraz kanapa rozkładana, aneks kuchenny, tv. W mniejszym pokoju znajduje się łóżko piętrowe. Domek posiada klimatyzację z funkcją ogrzewania.
Rezerwuj online
Domek 2B
Domek 2B, to góra domku piętrowego, dwurodzinnego. Wejście zarówno na parter jak i piętro jest oddzielne. Domek posiada pokój z balkonem, sypialnię oraz łazienkę. W pierwszym pokoju jest aneks kuchenny, tv, wi-fi, dwuosobowe łóżko oraz kanapa rozkładana. W sypialni są 2 łóżka jednoosobowe. Wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania.
Rezerwuj online
Domek 3A
Domek 3A, parter domku piętrowego, dwurodzinnego. Wejście zarówno na parter jak piętro jest oddzielne. Domek posiada dwa pokoje. W pierwszym pokoju jest łóżko 2 osobowe, kanapa rozkładana, aneks kuchenny, telewizor, wi-fi. W sypialni jest kanapa rozkładana i łóżko jednoosobowe. Posiada klimatyzację z funkcją ogrzewania.
Rezerwuj online
Domek 3B
Domek 3B (piętro), składa się z dużego pokoju z balkonem, sypialni i łazienki. W dużym pokoju znajduje się aneks kuchenny, stolik z krzesłami, łóżko dwuosobowe i tv. W sypialni jest kanapa rozkładana oraz łóżko piętrowe. Posiada klimatyzację z funkcją ogrzewania.
Rezerwuj online
Domek 4A
Domek 4A, parter domku piętrowego. Składa się z dwóch pokoi oraz łazienki. W większym pokoju jest aneks kuchenny, stolik z krzesłami, tv, kanapa rozkładana. W sypialni znajduje się łóżko piętrowe oraz kanapa rozkładana. Posiada klimatyzację z funkcją ogrzewania.
Rezerwuj online
Domek 4B
Domek 4B, góra domku piętrowego. Składa się z dwóch pokoi oraz łazienki. Pierwszy pokój ma balkon, aneks kuchenny, stolik z krzesłami, tv oraz kanapę rozkładaną. W sypialni jest łóżko jednoosobowe oraz kanapa rozkładana. Posiada klimatyzację z funkcją ogrzewania.
Rezerwuj online
Domek 5

Domek 5 jest to parterowy dwupokojowy domek dla 5-6 osób. W większym pokoju jest aneks kuchenny, stolik z krzesłami, tv, łóżko dwuosobowe oraz kanapa rozkładana. W sypialni znajduje się łóżko jednoosobowe i piętrowe. Posiada klimatyzację z funkcją ogrzewania.

Rezerwuj online
Domek holenderski 3

Domek holenderski 4-5 osobowy Składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki z prysznicem. W jednej sypialni łóżko dwuosobowe, w drugiej dwa jednoosobowe łóżka. W salonie kanapa.

Rezerwuj online
Dlaczego warto, okolica i natura

W Łebie, miejscowości przyciągającej turystów bogatą ofertą atrakcji dla dzieci młodzieży i dorosłych znajdujemy się w znakomitej lokalizacji ze względu na bliskość plaży (ok. 500 m), portu oraz centrum miasta.

Spacerując po porcie można obejrzeć łodzie, kutry rybackie i statki pasażerskie oferujące wycieczki po morzu. Jest tu wiele smażalni, restauracji, pizzerii, sklepików i stoisk z pamiątkami. Plaża w Łebie jest szeroka i piękna, idealna do opalania się i kąpieli. Będąc w Łebie warto zobaczyć: ruchome wydmy- unikatowy krajobraz,  który można podziwiać w Słowińskim Parku Krajobrazowym, Latarnię morską Stilo, Muzeum Wyrzutni Rakiet, Muzeum Bursztynu, Fokarium, Farmę Aleksa i wiele innych.

Kontakt / Jak do nas trafić
ul. Wróblewskiego 1
84-360 Łeba
+48 728 102 085
+48 604 911569
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Siódemka Camp. Polityka prywatności.    Realizacja: bazinga.technology